خرید بک لینک X

تور تایلند
برترین اخبار
مدل کیک عروسی
سایت خبری امید فارس
روز بلاگ
سایت ساز رایگان
ساخت وبلاگ
وبلاگدهی
سایت خبری قشم


projesazanfars@gmail.com - - - 07136265952 - - - 09217597576

خدمات مشاوره انجام پایان نامه ارشد و راهنمایی انجام پایان نامه

مشاوره انجام پایان نامه|پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری
تیتر خبر

آخرین مطالب

بسمه تعالی


این توافق ما بین پروژه سازان فارس به نمایندگی آقای ..................... و ......................... بهعنوان دانشجو به منظور ارائه خدمات مربوط به مشاوره، تجزیه و تحلیل آماری، مطالعه وانجام اصلاحات و آموزش و راهنمایی پایان نامه توسط مشاورین این موسسه و با شرایط زیر می باشد :


از آنجا که موسسه امین دانشجو و مشاور می باشد، بنابراین هیچ کاری بدون اخذ پیش پرداخت از دانشجو شروع نخواهد شد و هیچ پرداختی به مشاور نیز بدون تایید دانشگاه و استاد راهنما صورت نخواهد پذیرفت.
دانشجو موظف است پس از تحویل هر مرحله از کار ، در صورت وجود اشکالات یا ایرادات در کار تحویلی نهایتا پس از ده روز بازخورد یا شکایت کتبی (نامه، ایمیل، تلگرام) خود را به موسسه اعلام نماید ، عدم اعلام کتبی شکایت یا اصلاحات درخواستی به منزله تایید همان مرحله و پرداخت هزینه به مشاور خواهد بود.

از آنجا که شروع نگارش هیچ فصلی بدون تاییدیه فصل قبلی امکان پذیر نمی باشد بنابراین دانشجو موظف است تاییدیه فصل قبل را از استاد مشاور دریافت نماید و از نظر موسسه درخواست شروع نگارش هر فصل به معنای تاییدیه فصول قبل خواهد بود و دانشجو حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

در صورت سهل انگاری و عدم پیگیری امور توسط دانشجو مانند اخذ تاییدیه استاد، اخذ تاییدیه پروپوزال و ... به مدت نهایتا سی روز ، به دلیل محدودیت مشاور در پذیرفتن کارهای بعدی، هرینه ها و توافق انجام شده به میزان 30% افزایش می یابد و دانشجو حق هیچگونه اعتراضی را ندارد.

به دلیل تراکم کاری موسسه دانشجو موظف است حداقل هر ده روز یک بار ضمن تماس با موسسه از روند پیشرفت کار خود مطلع و کار خود را پیگیری نماید. موسسه مسئولیت سهل انگاری دراین خصوص را نخواهد پذیرفت.

چنانچه در هر مرحله از کار ، ادامه کار به هر دلیلی توسط مشاور کنسل شود ، موسسه نسبت به تعویض مشاور و در صورت عدم امکان نسبت به استرداد مبلغ همان مرحله اقدام می نماید و مشاور مربوطه موظف است سایر خسارتهای دانشجو را جبران نماید و در غیر این صورت از لیست همکاری های آتی موسسه خارج خواهد شد.

کلیه هماهنگی ها میان دانشجو و مشاور بایستی توسط موسسه صورت پذیرد و هر گونه توافق خارج از این حالت شامل گارانتی و ضمانت موسسه نمی باشد.

زمان تسویه حساب با مشاور پس از تحویل هر مرحله و در صورت اعلام رضایت دانشجو خواهد بود.

تسویه حساب با مشاور منوط به اعلام رضایت کتبی - شفاهی - تلفنی دانشجو خواهد بود.

چنانچه مشخص شود مشاور در انجام کار کوتاهی کرده و یا کپی نموده است ، هیچ هزینه ای به مشاور پرداخت نخواهد شد و وجه مذکور عینا به دانشجو عودت می گردد و یا با مشاور دیگر قرارداد عقد می شود و در صورتی که مشاور از عهده خسارت دانشجو برنیاید ، آن مشاور ازلیست همکاری خط خواهد خورد.

این قرارداد شامل آموزش مطالب و موضوع و نحوه نگارش پایان نامه نمی باشد و درصورت نیاز به آموزش، توافق جدیدی بایستی انجام پذیرد.

در تحویل کارهای مربوط به پایان نامه ، استخراج و انجام پاورپوینت بر عهده دانشجو می باشد مگر اینکه توافق جداگانه ای صورت پذیرد.

کار به صورت تایپ شده در محیط ورد تحویل دانشجو می گردد.

ارائه و تحویل مقاله شامل این توافقنامه نمی شود و در صورت نیاز به مقاله توافق جداگانه ای انجام خواهد گرفت.

موسسه موظف به رفع ایرادهای گرفته شده از سوی استاد و یا دانشگاه می باشد و ایرادهایی که دانشجو می گیرد ملاک نخواهد بود.

زمان پرداخت مبالغ توسط دانشجو قبل از شروع هر مرحله خواهد بود.

در صورت عدم تایید استاد یا دانشگاه، مشاور موظف است ایرادات مربوطه را رفع نماید و به هیچ عنوان مرحله بعد را شروع ننماید.

چنانچه در هر مرحله از کار ، ادامه کار به هر دلیلی توسط دانشجو به صورت یکطرفه لغو شود مبالغ پرداختی توسط دانشجو مسترد نخواهد شد و به حساب مشاور واریز خواهد شد.

در صورت عدم پاسخگویی دانشجو و یا مشاور به تلفن یا ایمیل یا سایر راههای ارتباطی پس از دو بار اخطار، توافقنامه با شخص خاطی به صورت خودکار باطل شده و هیچ گونه اعتراضی مورد پذیرش نخواهد بود.

اجرای مواد توافق نامه بر اساس فصل بندی و زمانبندی صورت پذیرفته انجام می شود و در صورت پیش آمد شرایط خاص برای دانشجو یا محقق موسسه هیچ گونه مسئولیتی در قبال شخص دارای شرایط خاص نخواهد داشت.

هر گونه پرداخت فقط و فقط به حساب پروژه سازان فارس و شماره کارت اعلام شده در سایت شامل این توافق نامه بوده و پرداختهایی که به صورت توافقی با هر شخص دیگری صورت پذیرد به عنوان نقض آیین نامه تلقی شده و شامل هیچگونه مسئولیتی نخواهد بود.

حضور در جلسه دفاع، به منزله تایید صد درصد خدمات انجام شده می باشد بنابراین کلیه مسئولیتهای موسسه تا لحظه قبل از دفاع پایان نامه معتبر می باشند و انجام اصلاحات پس از دفاع پایان نامه مستلزم پرداخت هزینه و توافق جدید خواهد بود.

تاریخ عقد توافق نامه : ...........................................

امضای دانشجو........................... امضای مشاور ...................مهر و امضای موسسه

برچسب‌ها: , راهنمایی پایان نامه , نمونه قرارداد - انجام پایان نامه کارشناسی ارشد , انجام پایان نامه , انجام پایان نامه ارشد , انجام پایان نامه کارشناسی ارشد , سفارش پایان نامه , سفارش انجام پایان نامه , سفارش پایان نامه ارشد , سفارش پایان نامه کارشناسی ارشد , مشاوره پایان نامه , مشاوره پایان نامه ارشد , مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد , پایان نامه , انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر , انجام پایان نامه مهندسی برق , انجام پایان نامه مهندسی عمران , انجام پایان نامه مهندسی , انجام تحقیق , انجام تحقیق دانشجویی , انجام تحقیق دانش آموزی , انجام تحقیق مدرسه

Scroll To Top

انجام پایان نامه مکانیک|انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در شیراز|انجام پایان نامه مدیریت در شیراز|انجام پایان نامه مهندسی در شیراز|انجام پایان نامه در ارسنجان|انجام پایان نامه علوم پایه|انجام پایان نامه مدیریت شیراز|انجام پایان نامه مدیریت|انجام پایان نامه مکانیک شیراز|انجام پایان نامه مدیریت|انجام پایان نامه مدیریت|انجام پایان نامه مدیریت|انجام پایان نامه مدیریت|انجام پایان نامه|انجام پایان نامه|انجام پایان نامه|انجام پایان نامه